14.05.2024

NIEODPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

ZAPROSZENIE NA NIEODPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Szczecinie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu warsztatowym na temat:

ANALIZA RYNKU W OPARCIU O OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY I NAJMU NIERUCHOMOŚCI
Szkolenie 2 godzinne, w tym 2 godziny warsztatów (1 pkt)


PROWADZĄCY:
Piotr Zieliński – rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, współtwórca platformy agregującej aktualne oraz archiwalne ogłoszenia sprzedaży i najmu nieruchomości nBot.pl

Termin:
I) 22 maja 2024 r. (środa), od godz. 10:00 do 11:30
II) 29 maja 2024 r. (środa), od godz. 10:00 do 11:30

Forma szkolenia: ONLINE

Odpłatność: szkolenie darmowe.

W trakcie szkolenia przestawiona zostanie instrukcja użytkowania platformy archiwizującej aktualne oraz archiwalne (z blisko 6 lat wstecz) ogłoszenia sprzedaży i najmu nieruchomości, również w kontekście uzyskiwania informacji o aktywności uczestników rynku na potrzeby jego analizy, jak też źródło informacji o warunkach zawarcia transakcji w procedurze wyceny (np. ustalanie standardu wykończenia, różnicy pomiędzy ceną oferowaną a ceną transakcyjną lub innych informacji, których strony transakcji nie wskazały w treści umowy sprzedaży/najmu).

Link do krótkiego (kilkuminutowego) filmu przedstawiającego opisywane narzędzie znajduje się tutaj.

Dostęp do szkolenia ma charakter otwarty pod tym LINKIEM, lecz dla członków ZSRM w Szczecinie rejestrujących się na szkolenie za pomocą formularza zgłoszeniowego ponadto certyfikowany tzn. po jego ukończeniu otrzymają oni stosowne zaświadczenie w ramach doskonalenia kwalifikacji zawodowych, o których mowa w art. 175 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 344 ze zm.).

« powrót
Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij